Temat
:
Konkurs o Wiśle - 5 edycja
Wyświetl pojedynczy post
mario315
Senior Member
Od: 09.2006
Offline
#
57
27.02.2009, 15:35
Wisła Kraków 2:0 Polonia Bytom
Skład: Pawełek - Baszczyński, Cleber, Głowacki, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Jirsak, Boguski - Brożek Paweł, Beto
Zmiany: Zieńczuk, Cantoro, Ćwielong
Bramki: Brożek Paweł, Ćwielong
mario315
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mario315
Znajdź inne posty napisane przez mario315