Wyświetl pojedynczy post
arsfan90
Senior Member
 
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#492
Stary 27.02.2009, 12:45
Ło ku*** a z kąd wy wiecie że spłacamy ten "legendarny dług" bo watpie zeby bylo jakies oficjalne info... a po 2 jeżeli bysmy splacali taki dlug to Wisła nie moze byc ch** wi jak slaba bo przeciez z czego ten dlug bylby splacany? z przychodów z kiełbasek dla pikników? A po 2 kto ma byc na meczu ten bedzie... Tyle w tym temacie...
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY
Z NIĄ SIĘ LICZY KAŻDY
JESTEŚMY DUMĄ TEGO MIASTA
A W NASZYCH SERCACH BIAŁA GWIAZDA
I NAWET JEŚLI BĘDZIE ŹLE
MY NIGDY NIE PODDAMY SIĘ

Odpowiedz cytując