Temat
:
Karnety 09/10 - Wiosna 2010
Wyświetl pojedynczy post
arsfan90
Senior Member
Od: 02.2008
Offline
#
492
27.02.2009, 12:45
Ło ku*** a z kąd wy wiecie że spłacamy ten "legendarny dług" bo watpie zeby bylo jakies oficjalne info... a po 2 jeżeli bysmy splacali taki dlug to Wisła nie moze byc ch** wi jak slaba bo przeciez z czego ten dlug bylby splacany? z przychodów z kiełbasek dla pikników? A po 2 kto ma byc na meczu ten bedzie... Tyle w tym temacie...
ARMIA
BIAŁEJ
GWIAZDY
Z NIĄ
SIĘ LICZY
KAŻDY
JESTEŚMY
DUMĄ TEGO MIASTA
A W NASZYCH
SERCACH BIAŁA
GWIAZDA
I
NAWET JEŚLI BĘDZIE
ŹLE
MY
NIGDY NIE PODDAMY
SIĘ
arsfan90
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do arsfan90
Znajdź inne posty napisane przez arsfan90