|
na dzisiaj mam takie dwa kupony:
PSV Eindh.-Heerenveen1
Altach-Austria2
Pol.Bytom-Wisla K.2
Linfield-Coleraine1
Besiktas-Buyuksehir1
Mechelen-Genk02
za 10 zl do wygrania 108
Martin-Slowacja"20" 1
Hamburg-Iserlohn10
Sarpsborg-Lorenskog 2.s. 1
Vanek-Marrero 1
Hrbaty-Galvani 1
Orlando-Detroit1
Leszno-Torun10
za 10 zl do wygrania 70
a co myślicie żeby na jutro dać na:
Cracovia-Piast 1
Arsenal-Fulham 1
Luzern-Basel 2
St. LIege - Cercle 1
Banik-Zizkov 1
Bordeaux -Lorient 1
Hamilton-Rangers 2
Ostatnio edytowane przez LuKaS TSW : 27.02.2009 o godz. 11:16.
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
|