Temat
:
Konkurs o Wiśle - 5 edycja
Wyświetl pojedynczy post
marcinugorek
Senior Member
Od: 03.2007
Skąd: sektor D3
Offline
#
56
27.02.2009, 09:55
z tego co wiem to typownia sa tylko do momentu podania kadry a ta była podana wczoraj o 17 tak wiec cztery ostanie posty sie nie licza z tego co ise orientuje
marcinugorek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do marcinugorek
Znajdź inne posty napisane przez marcinugorek