Wyświetl pojedynczy post
wojtole14
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Lublin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 27.02.2009, 09:35
Polonia Bytom - Wisła Kraków 0:1

Skład: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Cleber, Diaz - Małecki, Sobolewski, Jirsak, Zieńczuk - Boguski, Paweł Brożek

Bramka: Zieńczuk

Zmiany: Beto, Piotr Brożek, Cantoro