Wyświetl pojedynczy post
Nowohucianin^^
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: copACABana

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2030
Stary 26.02.2009, 23:40
maTyS. napisał(a):Wyświetl post
http://i40.tinypic.com/v7yu5w.jpg było ?
W tym temacie to chyba jeszcze nie, ale w temacie: Malujemy Wiślackie Okolice
toczy się debata na temat tego wrzutu już przez dwie strony o.O

PS. http://www.maxior.pl/film/122611/Charytatywny_calus jak było to przepraszam

Odpowiedz cytując