Wyświetl pojedynczy post
sq
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: B 17

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2353
Stary 26.02.2009, 23:24
PasiorWKS napisał(a):Wyświetl post
Ja odniosłem takie wrażenie, d tego jeszcze ta gestykulacja Turiny, swoją drogą LEgia ma coś czego nie ma ani lech ani Wisła - bramkarza.
no niestety PasiorWKS ale zgodzę się
Turina to POZER
Pawełek (wg mnie więc sorry wiślacy) jest dobrym bramkarzem (a przynajmniej lepszym od Turiny) ale ma po prostu pecha i trochę "klopsów"

Dla Lecha zostaje liga i PP tak jak dla Wisły.
Powodzenia w najbliższym meczu PP - mam nadzieję że wygra lepszy, że nie będzie gry rezerwami.
No i.. powodzenia w walce o MP.
Jak zawsze - wygra lepszy.
Odpowiedz cytując