Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
Mamba
Senior Member
Od: 02.2008
Offline
#
2343
26.02.2009, 23:11
eMTe
napisał(a):
Ale czegoś takiego jak "kontrakcja" to u nikogo innego chyba jeszcze nie słyszałem. Jak to brzmi "pięknie" ; D
Oj tam
... Ja tam czekam na takie perełki:
http://www.youtube.com/watch?v=ZWVmE...eature=related
Mamba
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mamba
Znajdź inne posty napisane przez Mamba