wolfy napisał(a):

A fragmenty o polityce zagranicznej?
I to nie jest "tanie straszenie", tylko wypowiedzi polityków PO.
I nie rozumiem, czemu nie wolno krytykować rządu za skrajną wręcz bierność?
|
Z tego co wiem to Schetyna dementował "patrole piesze" chyba 3 razy i póki co na ulicach widać jezdzace radiowozy(ostatnio byl szczyt NATO to jezdzili po 3 auta policyjne na jednej ulicy).Redaktorzy i ich gazety albo maja realny interes w tak stronniczym sposobie relacjonowania rzeczywistosci ,albo ich dzialanosc jest poprzedzona badaniem rynku docelowego i wiedza ,ze w Polsce ejst duzy target na tego typu krytyke i pisza w ten sposob