Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2319
Stary 26.02.2009, 22:46
Oooo...padam na twarz przed wielką Kuchenką, szczególnie przed Kikutem...hahahahaha...

Koniec napinki, teraz juz o meczu.
Tak frajersko przegranego meczu juz dawno nie widzialem(może nasz w Chorzowie z Ruchem). Po I połowie Amika powinna prowadzić 2 lub 3 do jaja i nikt by się nie obraził ( poza fanami Udinese ).

Ciekawym jak teraz zareaguje drużyna Amiki...czy będą rozpamiętywać, czy się pozbierają. Jak to pierwsze, to ubywa nam jeden konkurent w drodze po MP.
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując