Pierwsza powoła jak wcześniej pisałem na duży + dla Amici , druga to była obrona Poznania z Kikutem Trojańskim .
Straszliwie nieporadna gra , kopanina i 0 składnych akcji . Tak grać nie mozna nie umniejszając Piastowi czy Odrze a co dopiero Udine.
Szkoda pkt. straconych dla Polski .
Przed 2 połowa "prorokowałem" 1:0 dla Pyr
ów ..przeliczyłem się i 1:1..szkoda ze nie było zawsze te...0,166 pkt. by wpadło

Poznań Dream dobiegł końca teraz muszą szykować się z ich pkt. widzenia na tak
nędznych przeciwników jak Wisła czy Legia ...
Coś mi się wydaje ze po dzisiejszej porażce morale mogą spaść na okręcie flagowym Wielkopolski ...
