Wyświetl pojedynczy post
djjamajczyk
Senior Member
 
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2316
Stary 26.02.2009, 22:46
Pierwsza powoła jak wcześniej pisałem na duży + dla Amici , druga to była obrona Poznania z Kikutem Trojańskim .
Straszliwie nieporadna gra , kopanina i 0 składnych akcji . Tak grać nie mozna nie umniejszając Piastowi czy Odrze a co dopiero Udine.
Szkoda pkt. straconych dla Polski .
Przed 2 połowa "prorokowałem" 1:0 dla Pyrów ..przeliczyłem się i 1:1..szkoda ze nie było zawsze te...0,166 pkt. by wpadło
Poznań Dream dobiegł końca teraz muszą szykować się z ich pkt. widzenia na tak nędznych przeciwników jak Wisła czy Legia ...
Coś mi się wydaje ze po dzisiejszej porażce morale mogą spaść na okręcie flagowym Wielkopolski ...
Odpowiedz cytując