mariano710 napisał(a):

|
W sumie ogladajac mecze Lecha z Udinese mozna je porownac do meczy Wisły z Lazio w 2003roku, a rewanz w Krakowie mial prawie identyczny przebieg co dzisiejszy mecz.
|
Napisałem po pierwszym meczu. Jak Wisła przegrała na własne życzenie z Lazio tak Amica z Udine.
gromaders napisał(a):

|
grali w 1 połowie bo Udinese grało jak 2 ligwocy, w 2 połowie przycisnęli to już nie było Amiki
|
Dokładnie tak !
Dobrze że odpadli przynajmniej Europa nie będzie oglądała tej żałosnej flagi z przekreśloną Białą Gwiazdą !
Przystanek Bełchatów może być pinezką do trumny.