|
Kikut to był Koń Trojański buehehehe. Co ten gość wyprawiał to ja nie wiem.
Ale bardzo dobra sprawa dla nas: Lech nie ma Ławki. 11 gości+Peszko i tyle.
Asamoah... świetny gośc, tak w ogóle.
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
|