|
Stilić , Rengifo, Murawski, Arboleda pewnie będą chcieli wykorzystać koniunkturę i odejść do stabilniejszych klubów zachodnich albo .... do wschodnich...
PS. MARIANO710 ... Wisła grała lepiej od Amici to raz , Lazio było silniejsze niż Udinese właśnie ten mecz oglądam widać jak na dłoni...
PS2. Arrivederci patate , arrivederci patate (na melodię Guantanamera) .... hej razem hehehe
PS3. Pisząc poważniej to uważam ,że Amica mogła ich spokojnie pojechać ale brakło im koncentracji i konsekwencji. Umiejętności może mniej. Jeżeli wy porównujecie grę Amici 2008/09 do Wisły Kraków 2002/03 to życzę szczęścia ... Nie wiem czy zamierzchła historia już dla niektórych ale od czasu do czasu warto odświeżyć sobie te chwile ... Nawet w przegranym w Parmie meczu 2-1 Wisła Heńka grała super. To był chyba najlepszy mecz jaki wtedy rozegrała Wisła .... choć przegrany..
Powód: bo żem napisał Lecha pffuuu
Ostatnio edytowane przez Bronex : 26.02.2009 o godz. 22:48.
|