Wyświetl pojedynczy post
hoho
Banita
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3035
Stary 26.02.2009, 22:38
wolfy napisał(a):Wyświetl post
hoho - kłamiesz. W tekście postawione są bardzo konkretne zarzuty, a że rząd nic nie robi, to już inna sprawa.
Słusznym posunięciem okazało się przyjęcie wzorca tabloidów, które dziś ogłaszają koniec świata, a jutro jak gdyby nic – coś zupełnie innego. Nikt po czasie nie pyta, gdzie „rewolucja październikowa”, gdzie „tornado legislacyjne”, co z projektem ustawy przeciwko pedofilom etc. – kolejne piarowskie race skutecznie odwracają uwagę od poprzednich. Ale i tu większość zasługi należy nie do piarowców rządu, ale do graniczącej z lizusostwem, a w kilku wypadkach zdecydowanie tę granicę przekraczającej, życzliwości większej części mediów i środowiska dziennikarskiego.

Nawet tak jaskrawe przejawy samouwielbienia i arogancji ludzi PO jak wypowiedź minister Kopacz, że w przychodniach są kolejki, bo Polakom pod rządami PO zrobiło się lepiej i wreszcie zaczęli dbać o zdrowie, pracowicie zamiatane są pod dywan. Można sobie tylko wyobrażać, mając w pamięci przywoływane w nieskończoność „ZOMO” Kaczyńskiego, co by było, gdyby to człowiek PiS oznajmił, że policjanci nie potrzebują na benzyiemkiewicznę, niech ruszą na piesze patrole


To są konkrety wg Ciebie ? czyli piesze patrole w roli głownej ,w tym artykule nie ma ani jednej merytorycznej uwagi.Nie ma konkretnej krytyki ktorejkolwiek ustawy ktora PO i PSL przyjelo i czego nie zrobili , jest "tanie" straszenie ludzi patrolami pieszymi i "rewolucja październikową" z której mało wyszło (wg Ziemkiewicza).Szkoda ,że nie napisał o pomostówkach ,albo o Vecie prezydenta do ustawy Kopacz.