Dziękuję wszystkim forumowiczom za wspólnie spędzone chwile na forum w temacie "Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn"

Zabawa przednia i jak zwykle na tym forum (dziękuję założycielom) doskonała szansa na wymianę poglądów

Do zobaczenia za pół roku w podobnym temacie oraz w innych tematach
Idę położyć młodych Lechitów spać więc na prywatne wycieczki odpowiem później
