Wyświetl pojedynczy post
sq
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: B 17

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2296
Stary 26.02.2009, 22:36
Dziękuję wszystkim forumowiczom za wspólnie spędzone chwile na forum w temacie "Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn" Zabawa przednia i jak zwykle na tym forum (dziękuję założycielom) doskonała szansa na wymianę poglądów
Do zobaczenia za pół roku w podobnym temacie oraz w innych tematach

Idę położyć młodych Lechitów spać więc na prywatne wycieczki odpowiem później
Odpowiedz cytując