|
Kikut jak nie strzela Wisle 1000% sytuacji to kasuje awans wielkopolanom. Nie lubie ich ale podziw dla gry i za to ze tak daleko zaszli. Do tych wszystkich typu "no i pekl balonik" "pa pa Amica" - ciekawe kiedy Wiselka wyjdzie z grupy UEFA, bo ja mowie ze nieprędko
|