Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2272
Stary 26.02.2009, 21:41
Szacun dla Franka Smudy tak czy siak, jemu życzę jak najlepiej.
A Kuchenkom ani źle ani dobrze. Nie życzę im w ogóle, w przeciwieństwie do kilkunastu milionów polaków którzy albo szczytują z podniecenia, albo z nerwa, i proponuję to samo kolegom forumowiczom.
.
Odpowiedz cytując