Wyświetl pojedynczy post
marooc
Member
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2269
Stary 26.02.2009, 21:38
Luissss81 napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie: czy ten temat jest po to by opisywać grę polskich drużyn w pucharach czy tylko do okazywania wrogości i składania życzeń o przegraną?Może załóżcie inny temat -jakiś koncert życzeń przeciwko amice czy coś takiego bo to się nudne robi
DOkladnie chcialem to samo napisac, po prostu nie rozumiem tej zawisci. KiibicujeWIsle prawie od 20 lat, jestem na kazdym meczu praktycznie ale dzis jestem za Lechem i pierd... mnie to, ze dzieki temu beda miec mozliwe ze jeszcze lepsza druzyne. Ludzie dorosnijmy, nawet jeśli spowoduje to podniesienie poziomu innych klubow, wierze ze tez i WIsły. W lidze mozna ich nienawidziec ale dziś tylko zawistni im zle zycza. W koncu graja dla całej Polski, punkty zdobyte pryzdadza sie rowniez z czasem Wisle mam nadzieje.
Odpowiedz cytując