Luissss81 napisał(a):

|
Mam pytanie: czy ten temat jest po to by opisywać grę polskich drużyn w pucharach czy tylko do okazywania wrogości i składania życzeń o przegraną?Może załóżcie inny temat -jakiś koncert życzeń przeciwko amice czy coś takiego bo to się nudne robi
|
DOkladnie chcialem to samo napisac, po prostu nie rozumiem tej zawisci. KiibicujeWIsle prawie od 20 lat, jestem na kazdym meczu praktycznie ale dzis jestem za Lechem i pierd... mnie to, ze dzieki temu beda miec mozliwe ze jeszcze lepsza druzyne. Ludzie dorosnijmy, nawet jeśli spowoduje to podniesienie poziomu innych klubow, wierze ze tez i WIsły. W lidze mozna ich nienawidziec ale dziś tylko zawistni im zle zycza. W koncu graja dla całej Polski, punkty zdobyte pryzdadza sie rowniez z czasem Wisle mam nadzieje.