|
To że Udinese gra słabo to jedno ale trzeba przyznać że ziemniaki grają bardzo dobrze.Widac rękę Smudy.Prawda też jest taka że Stilić jest fenomenalnym rozgrywającym i powiedzmy sobie szczerze żal dupe nam ściska że brak nam takiego grajka.Mimo to wierze że nie awansują dalej.
|