Wyświetl pojedynczy post
FajQ
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2266
Stary 26.02.2009, 21:38
To że Udinese gra słabo to jedno ale trzeba przyznać że ziemniaki grają bardzo dobrze.Widac rękę Smudy.Prawda też jest taka że Stilić jest fenomenalnym rozgrywającym i powiedzmy sobie szczerze żal dupe nam ściska że brak nam takiego grajka.Mimo to wierze że nie awansują dalej.
Odpowiedz cytując