Pierwsza sprawa - Jeżeli Udinese dalej będzie tak grać, to nie chce mi to przejść przez gardło, ale Amika awansuje.
Druga sprawa - słyszeliście nasze "Jesteśmy Dumą Tego Miasta" w wersji pyrowiastej? Czy oni nie mają pomysłów na własne piosenki? Najpierw "Forza Wisła", teraz to..jak im nie wstyd?
A tak w ogóle, to w drugiej połowie Udine strzeli 3 gole...
