Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2253
Stary 26.02.2009, 21:24
Pierwsza sprawa - Jeżeli Udinese dalej będzie tak grać, to nie chce mi to przejść przez gardło, ale Amika awansuje.

Druga sprawa - słyszeliście nasze "Jesteśmy Dumą Tego Miasta" w wersji pyrowiastej? Czy oni nie mają pomysłów na własne piosenki? Najpierw "Forza Wisła", teraz to..jak im nie wstyd?

A tak w ogóle, to w drugiej połowie Udine strzeli 3 gole...
Powód: Moja gafa - AMICA nie lech:D
Ostatnio edytowane przez rafalek : 26.02.2009 o godz. 21:32.
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując