Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4251
Stary 26.02.2009, 21:04
Jacy to są żałośni ludzie, pomyślałem w pewnym momencie gdy dowiedziałem się, że Warka będzie sponsorem ligi. Śmiałem się sam do siebie w duchu,że swego czasu kibice Amiki Poznań protestowali przeciwko temu,że nas Kompania Piwowarska sponsoruje. A ich Warka, ta sama,która daje kasę na ligę. Nikt jakoś z tego rozpaczy nie robi,ani debilnych listów w net nie posyła. Ja .......e,co za cioły. Oni zanim sprzedali swój klub to coś z głowami mieli nie tak.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując