Wyświetl pojedynczy post
St@chu
Senior Member
 
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8786
Stary 26.02.2009, 20:47
FraMat napisał(a):Wyświetl post

Ja natomiast cały czas wysuwam tezę, że Cupiał (czy TF)
- nie chce przekazywać darowizny Wiśle SSA - bo to dla niego nieopłacalne (po pierwsze słuzy w zasadzie tylko wzbogaceniu się Państwa przez podatek od tej darowizny, po drugie dotychczasowe zarządy nie pokazały, że potrafią pomnozyć wkład finansowy, lecz go raczej roztrwonić, po trzecie takiej kwoty nie da się odzyskać, chyba, że przez sprzedaż klubu przez właściciela, co niesie ze soba ryzyko nie odzyskania wkładu, a konieczność zaplacenia nastepnego podatku od sprzedaży), ani wpłacać pieniędzy na dokapitalizowanie spółki, bo to na jedno wychodzi
- nie chce dalej pożyczać, bo nadmierne zadłużenie spółki, może grozic postawieniem jej w stan upadlości
Ja bym dodał jeszcze trzeci punkt... Mianowicie że TF sama ma problemy i nie bardzo na miejscu jest w takim momencie inwestowanie w Wisłe, która jest jest jak widac studnią bez dna...
Odpowiedz cytując