Ja_Kibic napisał(a):

1. jako "spec" zalecam sprawdzic po odpowiednim wpisnieciu alt+ctrl+delete czy cos ci nie obciaza procesora( kiedys mi obsciazal jakis programik na 100% i mialem podobne utrudnienia)
-jezeli taki jest i obciaza to wpisac w googla jego nazwe i zobaczyc co to jest( czy mozna pezproblemu usunac)
- jak nie ma to niewiem :(
2. zmien neta z NEO-zdrady(neo-zarazy) na cos innego
|
to słowo "spec" powinieneś wziąć w podwójny cudzysłów :/
co do neostrady to
igortsw odezwij się na prv to postaram się doradzić Ci coś konkretnego.