Wyświetl pojedynczy post
qubu
Senior Member
 
Od: 09.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6144
Stary 26.02.2009, 19:44
Ja_Kibic napisał(a):Wyświetl post
1. jako "spec" zalecam sprawdzic po odpowiednim wpisnieciu alt+ctrl+delete czy cos ci nie obciaza procesora( kiedys mi obsciazal jakis programik na 100% i mialem podobne utrudnienia)
-jezeli taki jest i obciaza to wpisac w googla jego nazwe i zobaczyc co to jest( czy mozna pezproblemu usunac)
- jak nie ma to niewiem :(

2. zmien neta z NEO-zdrady(neo-zarazy) na cos innego

to słowo "spec" powinieneś wziąć w podwójny cudzysłów :/

co do neostrady to igortsw odezwij się na prv to postaram się doradzić Ci coś konkretnego.
Odpowiedz cytując