Wyświetl pojedynczy post
zuraw9
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Żywiec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6143
Stary 26.02.2009, 19:34
kms napisał(a):Wyświetl post
wie ktos jak dostac sie pksem albo pociagiem do miedzybrodzia zywieckiego ? nie moge nigdzie znalezc
Autobusem do Żywca. Wysiadasz w Międzybrodziu Bialskim, a Żywieckie jest po drugiej stronie rzeki więc tam się dostaniesz bez problemu.

Pociągi tam nie jeżdżą.
Odpowiedz cytując