kms napisał(a):

|
wie ktos jak dostac sie pksem albo pociagiem do miedzybrodzia zywieckiego ? nie moge nigdzie znalezc
|
Autobusem do Żywca. Wysiadasz w Międzybrodziu Bialskim, a Żywieckie jest po drugiej stronie rzeki więc tam się dostaniesz bez problemu.
Pociągi tam nie jeżdżą.