Wyświetl pojedynczy post
ZwrABG
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: Kobierzyn Tego sie nie Wstydze!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6141
Stary 26.02.2009, 18:52
kms napisał(a):Wyświetl post
wie ktos jak dostac sie pksem albo pociagiem do miedzybrodzia zywieckiego ? nie moge nigdzie znalezc

idź na dworzec PKS w Krakowie a napewno się dowiesz no chyba że jakieś busy tam jeżdżą to pod galerie krk

Odpowiedz cytując