Temat
:
Old-Schoolowe nutki, stare przeboje :)
Wyświetl pojedynczy post
kubawislak
Senior Member
Od: 07.2007
Skąd: Młyn
Offline
#
16
26.02.2009, 18:06
wisl@k_TS
napisał(a):
Jako troszkę młodszy człowiek piosenki nie pamiętam, ale przypadkowo ją odkryłem i myślę że dla części forumowiczów okaże się znajoma
http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0
Ooo tak... ja proponuje przesłuchania sobie wersji w wykonaniu Kult pt. Dziewczyna o perłowych włosach...
http://karolina0093.wrzuta.pl/audio/...lowych_wlosach
Ostatnio edytowane przez kubawislak : 26.02.2009 o godz. 18:21.
kubawislak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kubawislak
Znajdź inne posty napisane przez kubawislak