Wyświetl pojedynczy post
kubawislak
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Młyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 26.02.2009, 18:06
wisl@k_TS napisał(a):Wyświetl post
Jako troszkę młodszy człowiek piosenki nie pamiętam, ale przypadkowo ją odkryłem i myślę że dla części forumowiczów okaże się znajoma

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0
Ooo tak... ja proponuje przesłuchania sobie wersji w wykonaniu Kult pt. Dziewczyna o perłowych włosach...
http://karolina0093.wrzuta.pl/audio/...lowych_wlosach
Ostatnio edytowane przez kubawislak : 26.02.2009 o godz. 18:21.
Odpowiedz cytując