Osobiście jakbym się postawił w miejsce pana Cupiała to bym nawet 200 tyś euro nie wydał na transfery .. Taka prawda :( 200 tys euro to niecały milion złotych . Mało tego byle jaki grajek na tyle jest wyceniany. Osobiście wolałbym aby pan Cupiał inwestował w infrastrukturę i sieć skautów w niższych ligach polskich i zagranicznych niż kupował jakieś przereklamowane gwiazdeczki ;/ Jakby wziąć to na logikę to z kartą na ręku można wyrwać wielu dobrych graczy reszta to byłyby młode wilki z własnej szkółki piłkarskiej a za transfery z klubu pozyskiwanoby środki na wypłaty dla zawodników oraz sztabu

Moim zdaniem trzeba postarać się o lepszą organizacje w klubie wtedy nie będzie dziur budżetowych ;/ Pozdro