|
Mam pytanie, a raczej prośbę do Legionistów odwiedzających forum. W lutowej "Naszej Legii" będzie artykuł o historii herbu Legii. Czy mógłby ktoś, kto zakupi takowy numer, zeskanować ten artykuł i podesłać mi? Nr ten bedzie dostępny od soboty u Was w Wawie. Podam maila jak ktoś zadeklaruje pomoc.
Ostatnio edytowane przez Gordian : 26.02.2009 o godz. 16:20.
|