Cytat:
|
Jeśli nie będziemy w stanie pokonać Polonii Bytom to mistrz nam się najwyraźniej nie należy
|
Większej głupoty nie czytałem.
To jest jakiś wyznacznik?
Idąc tym tokiem rozumowania powinniśmy zdobyć Puchar Uefa... bo wygraliśmy z Barceloną.
Każdy mecz jest trudny, przynajmniej z zespołami z Ekstraklasy.
Raz wygrywasz z taką Barcą a tydzień pózniej przegrywasz dajmy na to z Hutnikiem Kraków. Taka jest piłka nożna.
Więcej dystansu.
Co do samego meczu jeśli pogoda dopisze i murawa będzie dość dobra to wygramy. Jeśli wręcz przeciwnie róznie może być.. pełno przypadków, a technika odejdzie na bok.
Logiczne że taka Polonia Bytom nie dorasta do pięt Wiśle, ale mecz meczowi nierówny o czym wspomniałem wyżej.
Oby było dobrze.