Wyświetl pojedynczy post
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 26.02.2009, 15:19
Cytat:
Jeśli nie będziemy w stanie pokonać Polonii Bytom to mistrz nam się najwyraźniej nie należy
Większej głupoty nie czytałem.
To jest jakiś wyznacznik?
Idąc tym tokiem rozumowania powinniśmy zdobyć Puchar Uefa... bo wygraliśmy z Barceloną.
Każdy mecz jest trudny, przynajmniej z zespołami z Ekstraklasy.
Raz wygrywasz z taką Barcą a tydzień pózniej przegrywasz dajmy na to z Hutnikiem Kraków. Taka jest piłka nożna.
Więcej dystansu.

Co do samego meczu jeśli pogoda dopisze i murawa będzie dość dobra to wygramy. Jeśli wręcz przeciwnie róznie może być.. pełno przypadków, a technika odejdzie na bok.

Logiczne że taka Polonia Bytom nie dorasta do pięt Wiśle, ale mecz meczowi nierówny o czym wspomniałem wyżej.
Oby było dobrze.
Ostatnio edytowane przez element : 26.02.2009 o godz. 15:25.
Odpowiedz cytując