Cytat:
|
więc mecze z gatunku tych trudniejszych ..
|
Strasznie mnie wkurza takie gadanie. Gramy z ... Polonią Bytom i słychać głosy "mecz z gatunku tych trudniejszych". To przepraszam z kim mamy grać żeby nie było meczy z gatunku tych trudniejszych? Może z 4 ligi kogoś? Ludzie, więcej obiektywizmu. Jeśli nie będziemy w stanie pokonać Polonii Bytom to mistrz nam się najwyraźniej nie należy, bo z kim wygrywać jak nie z nimi? O_o 0:2 i do przodu.