Wyświetl pojedynczy post
Grzadq
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 26.02.2009, 15:11
Cytat:
więc mecze z gatunku tych trudniejszych ..
Strasznie mnie wkurza takie gadanie. Gramy z ... Polonią Bytom i słychać głosy "mecz z gatunku tych trudniejszych". To przepraszam z kim mamy grać żeby nie było meczy z gatunku tych trudniejszych? Może z 4 ligi kogoś? Ludzie, więcej obiektywizmu. Jeśli nie będziemy w stanie pokonać Polonii Bytom to mistrz nam się najwyraźniej nie należy, bo z kim wygrywać jak nie z nimi? O_o 0:2 i do przodu.
Odpowiedz cytując