Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Maniek_Olkusz
Senior Member
Od: 07.2008
Skąd: W Olkuszu, chciałbym w Krakowie!
Offline
#
6127
26.02.2009, 15:01
ma ktoś może
tego psa z flagi Wierność w dużej rozdzielczość? z góry dziękuje...
Pozdrawiam
"SERCE W BIELI, KREW W BŁĘKICIE,
WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE"
Maniek_Olkusz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Maniek_Olkusz
Znajdź inne posty napisane przez Maniek_Olkusz