Wyświetl pojedynczy post
Maniek_Olkusz
Senior Member
 
Od: 07.2008
Skąd: W Olkuszu, chciałbym w Krakowie!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6127
Stary 26.02.2009, 15:01
ma ktoś może tego psa z flagi Wierność w dużej rozdzielczość? z góry dziękuje...
Pozdrawiam
"SERCE W BIELI, KREW W BŁĘKICIE,
WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE"

Odpowiedz cytując