Wyświetl pojedynczy post
runner
Senior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1619
Stary 26.02.2009, 14:25
runner napisał(a):Wyświetl post
zaczęli przykręcać drewniane barierki do ściany szczelinowej przy narożniku..
czyżby przygotowania pod wykop pod narożnik ?
Godzinę temu czyli około 11.30 koparka zaczęła kopać w miejscu narożnika przy trybunie D, tuż przy maszcie oświetleniowym. Masz i tak jest zabezpieczony stalowymi profilami wbitymi w ziemię___info z SkyscraperCity
Runner



Odpowiedz cytując