runner napisał(a):

zaczęli przykręcać drewniane barierki do ściany szczelinowej przy narożniku..
czyżby przygotowania pod wykop pod narożnik ?
|
Godzinę temu czyli około 11.30 koparka zaczęła kopać w miejscu narożnika przy trybunie D, tuż przy maszcie oświetleniowym. Masz i tak jest zabezpieczony stalowymi profilami wbitymi w ziemię___info z SkyscraperCity