Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
someone_TSW
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
6117
26.02.2009, 13:39
Pytanie kierowane do osob obeznanych w temacie.
Konkretnie chodzi mi o nawigacje dla kierowcy Tira na laptopa. Mapy oczywiscie Europa i Polska.
Co polecacie ?
Automapa, autoroute, viamichelin ?
someone_TSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do someone_TSW
Znajdź inne posty napisane przez someone_TSW