Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
Bobic
Banita
Od: 07.2006
Skąd: A coś Ty taki ciekawy? ;-)
Offline
#
1070
26.02.2009, 11:51
kameleon2323
napisał(a):
cholera gram za ostatnie 10 zl i musi wejsc!! :( i nie wiem co dac
Valencia-Dynamo K. 1
CSKA M.-Aston Villa 1
to na pewno ale co dalej
z gory thx
Jak to co dalej tyle Ci nie wystarczy
Chyba że chcesz na jednym kuponie postawic 20 meczów i móc wygrac 5000zł to stawiaj tylko jakie jest prawdopodobienstwo że te w20 meczów siądzie
Bobic
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Bobic