Wyświetl pojedynczy post
Bobic
Banita
 
Od: 07.2006
Skąd: A coś Ty taki ciekawy? ;-)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1070
Stary 26.02.2009, 11:51
kameleon2323 napisał(a):Wyświetl post
cholera gram za ostatnie 10 zl i musi wejsc!! :( i nie wiem co dac
Valencia-Dynamo K. 1
CSKA M.-Aston Villa 1

to na pewno ale co dalej
z gory thx
Jak to co dalej tyle Ci nie wystarczy
Chyba że chcesz na jednym kuponie postawic 20 meczów i móc wygrac 5000zł to stawiaj tylko jakie jest prawdopodobienstwo że te w20 meczów siądzie
Odpowiedz cytując