ciekawy wywiad z Arturem Wichniarkiem dlaczego gracze z naszej ligi kosztuja znacznie mniej niż Chorwaci czy Brazylijczycy.
http://www.sport.pl/pilka/1,65043,63...Niemczech.html
Troche jednak nie zgadzam sie z Wichniarem bo ilu tych naszych zawodników strzela tyle bramek co On zagranicą?