Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4246
Stary 26.02.2009, 10:58
ciekawy wywiad z Arturem Wichniarkiem dlaczego gracze z naszej ligi kosztuja znacznie mniej niż Chorwaci czy Brazylijczycy.http://www.sport.pl/pilka/1,65043,63...Niemczech.html

Troche jednak nie zgadzam sie z Wichniarem bo ilu tych naszych zawodników strzela tyle bramek co On zagranicą?
Ostatnio edytowane przez AYALA : 26.02.2009 o godz. 11:02.
Odpowiedz cytując