Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1068
Stary 26.02.2009, 10:16
Wszyscy grają na porażkę kuchenkorzy

Udinese - Lech 1 (1,65)
Polonia B. - Wisła 2 (1,50)
Polonia - Legia x2 (1,34)
Bełchatów - Lech x2 (1,27)
Man. City - Kopenhaga 1 (1.45)

Zagram za 30 zł.
Ostatnio edytowane przez Mario Nh : 26.02.2009 o godz. 12:58.
Odpowiedz cytując