Wyświetl pojedynczy post
WiślakNH
Senior Member
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 26.02.2009, 09:47
Polonia Bytom - Wisła Kraków
Skład : Pawełek - Baszczyński,Głowacki,Cleber,Piotr Brożek - Małecki,Sobolewski,Marcelo,Diaz - Paweł Brożek,Boguski
Zmiany : Jirsak,Ćwielong,Beto
Wynik : 0:3
Bramki : Paweł Brożek,Ćwielong,Małecki
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!