Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6104
Stary 25.02.2009, 23:35
Na stronie Sceny STU www.scenastu.com.pl gdy wejdzie się w zakładkę SPEKTALKE -> BIESY leci jedna z piosenek z tego spektaklu. Da się ją jakoś ściągnąć? Albo umie ktoś "nagrać" czy coś? Z góry dzięki za pomoc, chętnie miałabym ją na dysku.
Odpowiedz cytując