Temat
:
Grosz do grosza, czyli...
Wyświetl pojedynczy post
el Nuero
Senior Member
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym
Offline
#
1388
25.02.2009, 22:47. Bardzo chętnie...
Ciekawa akcja. Można komuś dopomóc dzięki kilku "zwykłym" kliknięciom.
Z przyjemnością dołączam się do akcji.
el Nuero
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do el Nuero
Znajdź inne posty napisane przez el Nuero