|
Jirsak powinnien rozegrać kilka spotkań a nie 2 razy gra raz nie.Jak tu ustawbilizować formę?Ja jednak wierze i w niego i w innych naszych zawodników których wiele osób już skreśliłoJeśli u nas im nie wyjdzie to mam nadzieje że znajdą sobie jakiś niezły klub w którym będą grać.
|