Wyświetl pojedynczy post
martinius028
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1231
Stary 25.02.2009, 22:44
Jirsak powinnien rozegrać kilka spotkań a nie 2 razy gra raz nie.Jak tu ustawbilizować formę?Ja jednak wierze i w niego i w innych naszych zawodników których wiele osób już skreśliłoJeśli u nas im nie wyjdzie to mam nadzieje że znajdą sobie jakiś niezły klub w którym będą grać.
Odpowiedz cytując