Wyświetl pojedynczy post
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 25.02.2009, 22:42
Jako troszkę młodszy człowiek piosenki nie pamiętam, ale przypadkowo ją odkryłem i myślę że dla części forumowiczów okaże się znajoma

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0
the end
Odpowiedz cytując