się mi przypomniały klasyki pagan-blacku
http://www.youtube.com/watch?v=0rT2dTnjcRs
http://www.youtube.com/watch?v=gypqtpI8UFE
i absolutnie kultowy:
http://www.youtube.com/watch?v=PvyVoQwzOmw
"in our hands Roma means nothing"
moze ktos za młodu podpalał kościoły w imię Światowida?