http://www.youtube.com/watch?v=cwNVfNc1IQM&hl=pl
Marillion - Kayleigh bardzo ładny kawałek.
http://www.youtube.com/watch?v=OIlHt...ext=1&index=54
Rod Stewart - Da ya think I'm sexy? Imprezowa nutka rodem z Roda

Wybór był prosty i przemyślany: Wisła Kraków !
Zaspa - dzielnica Gdańska, położona na miejscu dawnego lotniska pasażerskiego, dobrze umiejscowiona pod względem komunikacyjnym ( szybki dojazd do centrum Gdańska, Oliwy i Sopotu ). Zagłębie wiernych kibiców Lechii Gdańsk, Wisły Kraków i Śląska Wrocław. Zabudowa z lat 80tych XX wieku.