Wyświetl pojedynczy post
Philips_Zaspa
Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Miasto Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 25.02.2009, 21:12
http://www.youtube.com/watch?v=cwNVfNc1IQM&hl=pl

Marillion - Kayleigh bardzo ładny kawałek.

http://www.youtube.com/watch?v=OIlHt...ext=1&index=54

Rod Stewart - Da ya think I'm sexy? Imprezowa nutka rodem z Roda
Wybór był prosty i przemyślany: Wisła Kraków !

Zaspa - dzielnica Gdańska, położona na miejscu dawnego lotniska pasażerskiego, dobrze umiejscowiona pod względem komunikacyjnym ( szybki dojazd do centrum Gdańska, Oliwy i Sopotu ). Zagłębie wiernych kibiców Lechii Gdańsk, Wisły Kraków i Śląska Wrocław. Zabudowa z lat 80tych XX wieku.
Odpowiedz cytując