Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 25.02.2009, 20:30
Nie przesadzaj. Bez niektorych utworow nie bylo by dzisiejszej muzyki. Nie zgadzam sie rowniez, ze to pop papka.

Chocby Black Sabbath - http://www.youtube.com/watch?v=pDhQvhWEZhQ. Gdyby nie ten kawalek, polowy obecnych ciezko brzmiacych plyt by nie bylo.

Troche lzejsze, ale rowniez genialne - http://www.youtube.com/watch?v=4yTIpcwBTTs

Wielki sentyment do tego utworu mam - http://www.youtube.com/watch?v=kD02PU28NNw. Szkoda, ze wokalista ostatnio umarl (*)

I na koniec - http://www.youtube.com/watch?v=ZThquH5t0ow. Ulubiona piosenka Petera Griffina
Odpowiedz cytując