Nie przesadzaj. Bez niektorych utworow nie bylo by dzisiejszej muzyki. Nie zgadzam sie rowniez, ze to pop papka.
Chocby Black Sabbath -
http://www.youtube.com/watch?v=pDhQvhWEZhQ. Gdyby nie ten kawalek, polowy obecnych ciezko brzmiacych plyt by nie bylo.
Troche lzejsze, ale rowniez genialne -
http://www.youtube.com/watch?v=4yTIpcwBTTs
Wielki sentyment do tego utworu mam -
http://www.youtube.com/watch?v=kD02PU28NNw. Szkoda, ze wokalista ostatnio umarl (*)
I na koniec -
http://www.youtube.com/watch?v=ZThquH5t0ow. Ulubiona piosenka Petera Griffina
