Wyświetl pojedynczy post
kubawislak
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Młyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 25.02.2009, 20:04
Mi się styl Old School kojarzy z rockiem, a gdzie tu nie wejdę to wszędzie techno....
Powód: literka
Ostatnio edytowane przez kubawislak : 25.02.2009 o godz. 20:04.
Odpowiedz cytując