Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6097
Stary 25.02.2009, 18:48
Bobic napisał(a):Wyświetl post
Mam jeszcze takie pytanie jesli wystawie cos na allegro i nie uda mi sie sprzedac to płace tylko za wystawienie tak ?
Tak.

Wystawienie = wystawienie + oplata za zdjecia + ew pogrubienie/wyroznienie aukcji itd
Odpowiedz cytując