Temat
:
Old-Schoolowe nutki, stare przeboje :)
Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
Od: 07.2006
Offline
#
5
25.02.2009, 17:52
uwielbiam ten już prawie 15 letni kawałek.Pamietam że dawno temu na melodie tego utworu śpiewano podczas meczów PSV czy Ajaxu.
http://www.youtube.com/watch?v=LX-r3N6eh6k
Ostatnio edytowane przez AYALA : 25.02.2009 o godz. 17:55.
AYALA
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AYALA
Znajdź inne posty napisane przez AYALA