Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 25.02.2009, 17:52
uwielbiam ten już prawie 15 letni kawałek.Pamietam że dawno temu na melodie tego utworu śpiewano podczas meczów PSV czy Ajaxu. http://www.youtube.com/watch?v=LX-r3N6eh6k
Ostatnio edytowane przez AYALA : 25.02.2009 o godz. 17:55.
Odpowiedz cytując