|
Obowiązkiem jest prawidłowe przygotowanie pojazdu do jazdy. Znam osobę która oblała za zagłówek i źle zapięty pas. To już musisz trafić naprawdę na ch***żeby Cię oblał za taką błahostkę. Na swoim egzaminie nie ustawiałem zagłówka bo z nerwów zapomniałem. Zdałem.
Ostatnio edytowane przez Mario Nh : 25.02.2009 o godz. 17:07.
|