|
Z Jirsakiem to jest dziwna sprawa...Zaczal z lawy i w koncu wybiegal sobie ten 1 sklad, grajac coraz lepiej i gdy wydawalo sie ze moze byc jeszcze lepiej , Tomas zaczal gasnac w oczach.Ale mysle ze mozna miec nadzieje na poprawe jego gry.
A co do ceny to ja tez mysle ze on tych 700tys ojro nie kosztowal
|