Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1227
Stary 25.02.2009, 16:59
Z Jirsakiem to jest dziwna sprawa...Zaczal z lawy i w koncu wybiegal sobie ten 1 sklad, grajac coraz lepiej i gdy wydawalo sie ze moze byc jeszcze lepiej , Tomas zaczal gasnac w oczach.Ale mysle ze mozna miec nadzieje na poprawe jego gry.

A co do ceny to ja tez mysle ze on tych 700tys ojro nie kosztowal
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując